People on music concert
People on music concert

Organizacja Eventów

Organizacja wydarzeń. Bogata oferta artystyczna. Pełna obsługa techniczno – logistyczna. Sprawdzamy się przy organizacji małych i dużych imprez plenerowych. Zaufały nam już miasta i gminy tj. Tarnowo Podgórne, Kostrzyn, Pobiedziska, Zbąszyń, Zduńska Wola i wiele innych.

Event to zawsze unikalne wydarzenie, a o jego powodzeniu decyduje, każdy najdrobniejszy szczegół. Potrafimy słuchać naszych klientów, tak aby realizowane przez nas wydarzenie było wspólną wizją i harmonijna całością.

Za nami jest już trudna do zliczenia liczba zrealizowanych eventów, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy podsumować, że cechuje nas szybkość działania i niezwykła skuteczność.

K10 to przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność pracy. Doświadczenie, sprzęt, oddani pracownicy, a przede wszystkim udane eventy (z udziałem nawet ponad 30 tys. gości), które posiadamy w swoim portfolio, pozwalają nam z całą pewnością wysunąć tezę, że jesteśmy w stanie zorganizować najbardziej wzniosłe wydarzenie, którego celem jest integracja społeczna i podtrzymanie tradycji.